
Туалетний папір (Білий) - Диво
29,74 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DB13138677
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Туалетний папір (Білий) - Диво
М'якість листів туалетного паперу подарує вам продукція з 100% целюлози - Диво. Цей папір спеціально створений, щоб задовольнити бажання наших клієнтів за прийнятною ціною. Туалетний папір виготовлена з 100% целюлози. Завдяки тому, що папір має два шари, він міцніше у використанні, оскільки не прилипає до рук і не розмокає. Перфорований, що створює зручність відриву листів і дозволяє економно використовувати дану продукцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Диво |
| Страна производитель | Украина |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Перфорация | Да |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отрывов | 185 |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 130 мм |
| Высота рулона | 130 мм |
| Количество метров в рулоне | 115 м |
| Длина отрывного листа | 130 мм |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Вес | 200 г |
Информация для заказа
- Цена: 29,74 ₴

