
Губка кухонна для миття посуду Міді 5шт/уп - Vivat
9,76 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VM61500857
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Компанія "Vivat" представлена на українському ринку з 2012 року. За шість років роботи товари торгової марки користуються попитом як для догляду за будинком, так і в комерційній сфері.
Кухонні губки Vivat забезпечують якісне прибирання та догляд за поверхностямі.Іспользуется спільно з миючими засобами або без них. Мають різноманітну колірну гамму. Висока щільність поролону сприяють тривалому використанню губки. Шорсткий шар губки (фібра) сприяє жорсткого впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivat |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 23 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
- Цена: 9,76 ₴


