
Губка кухонна для миття посуду 5шт/уп - Добра Господарочка
15,27 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DG61500845
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
ТМ «Добра Господарочка» - український виробник, який піклується про свого споживача. Місія компанії - створювати товари, які допомагають полегшити домашні турботи з прибирання і приготування їжі. Допомогти споживачеві створювати комфорт і затишок в домі. Компанія «Бетта» розпочала виробництво товарів під ТМ «Добра Господарочка» в 2006 році. На сьогоднішній день асортимент ТМ «Добра Господарочка» стрімко розширюється, орієнтований на сферу збирання та приготування їжі.
Губка кухонна Добра Господарочка 5 шт - зносостійкий поролон завдяки формі хвиль швидко і ефективно допомагає відмити забруднені поверхні. Абразивна частина і поролон міцно приклеєні.
Термін придатності: необмежений. Зберігати в сухих приміщеннях, подалі від сонячних променів при температурі від +5 С до +30 С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Добра Господарочка |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Средней жесткости |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 35 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
- Цена: 15,27 ₴


