Губка банна "Яблочко" - Vivat
Губка банна - призначена для очищення та зволоження тіла і обличчя людини, під час прийняття водних процедур. Ергономічна форма і структура мочалки дозволяють легко утримувати її в руках під час інтенсивного використання. Банна губка надає очищаючі вплив на шкіру, масажний ефект покращує кровообіг, пориста структура спінює гель для душу і створює ніжну піну яка сприяє глибокому очищенню шкіри людини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivat |
| Страна производитель | Украина |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Желтый |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Тип | Губка с массажным слоем |
| Карман для мыла | Нет |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Толщина | 55 мм |
| Материал | Поролон |
Информация для заказа
- Цена: 17,67 ₴


