
Губка банна "Сердечко" - Vivat
13,67 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VS61366080
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Губка банна "Сердечко" - Vivat
Губка банна - призначена для очищення та зволоження тіла і обличчя людини, під час прийняття водних процедур. Ергономічна форма і структура мочалки дозволяють легко утримувати її в руках під час інтенсивного використання. Банна губка надає очищаючі вплив на шкіру, масажний ефект покращує кровообіг, пориста структура спінює гель для душу і створює ніжну піну яка сприяє глибокому очищенню шкіри людини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivat |
| Страна производитель | Украина |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Оранжевый |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Тип | Губка с массажным слоем |
| Карман для мыла | Нет |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Толщина | 55 мм |
| Материал | Поролон |
Информация для заказа
- Цена: 13,67 ₴

