
Ланч бокс/Термосумка розмір L (Червоний) - MoonBiffy
445,43 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MB06848592
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Термосумка - ідеальний варіант для пікніка. Внутрішній фольгований термоізоляційний шар зберігає температуру та свіжість продуктів. Міцний вологостійкий матеріал запобігає намоканню в дощову погоду та протіканню рідких продуктів при транспортуванні.
Термосумка виконана з полотна, а матеріал підкладки – алюмінієва фольга. Цей матеріал зберігає температуру, водонепроникний і міцний, а також він безпечний та екологічний, внутрішню обшивку легко чистити.
Кришка термобоксу закривається на блискавку. Глибока накладна передня кишеня. Переносити сумку можна за зручні ручки.
Дана модель представлена у розмірі: 29х20х22 см.
Переваги:
- Термосумка легко складається і не займає багато місця у складеному вигляді.
- Завдяки якісним матеріалам та використання термоізолону - сама по собі термосумка може зберігати тепло або холод протягом деякого часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weekend |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 5 л |
| Цвет | Красный |
| Материал | Нейлон |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 22 см |
- Цена: 445,43 ₴










