
Сумка для інструментів Розмір "13" (Посилене дно) - Airaj
304,12 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SA15271825
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Міцна та надійна сумка для інструментів AIRAJ з посиленим дном. Матеріал сумки водонепроникна тканина оксфорд 1680D. Сумка для інструментів багатофункціональна і ідеально підходить для виконання різних завдань. Має 6 зовнішніх та 1 внутрішнє, що дає змогу розподілити інструменти для зберігання й перенесення. Міцний та довговічний матеріал.Сумка виготовлена з потовщеної тканини оксфорд, міцна та довговічна, що дозволяє їй витримувати інтенсивне використання. Сумку для інструментів легко носити із собою, що робить її ідеальною для мобільних проектів. Розроблена з урахуванням потреб електриків, забезпечуючи найвищу якість та довговічність.
Розмір: 320х210х170мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AIRAJ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений/карманов | 7 |
| Материал | Ткань |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 304,12 ₴









