
Набір відрізних/шліфувальних дисків 11шт D125 (PWSZS 1) - Parkside
307,39 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: NN19782049
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Для будівельних матеріалів із металу або керамограніту, таких як труби, профілі, черепиця або плити. Швидкість: нмакс. 12500 хв -1 (80 м/с).
Набір 11 дисків:
- 5x відрізних дисків для металу 1,2мм
- 5 дисків для різання каменю 1,2мм
- 1x шліфувальний диск для металу 6мм
Зовнішній діаметр 125 мм, внутрішній 22,23 мм. Виробник Німеччина - Parkside
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Parkside |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь, Алюминий, Камень, Сталь, Керамогранит, Тротуарная плитка |
| Вид обработки | Подрезка, Шлифование, Зачистной |
| Материал круга | Абразив |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
| Количество в упаковке | 11 шт |
Информация для заказа
- Цена: 307,39 ₴

