
Сервірувальна поворотна дошка для подачі бамбукова 32 х 3,7см - Ernesto
530,06 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ES11904114
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ernesto Rotating Serving Board - Бамбукова обертова дошка для подачі, обробки та сервірування
Матеріал - Натуральний бамбук
Функції - для сервірування, обробки та подачі
Дизайн: - Класичний
Додатково - Стійкість до вологи, довговічність, екологічний матеріал.
Розміри - 32 х 3,7 см
Виробник - Ernesto (Німеччина)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ernesto |
| Форма | Круглая |
| Материал | Бамбук |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Толщина | 37 мм |
| Ручка | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Германия |
| Нескользящее основание | Да |
Информация для заказа
- Цена: 530,06 ₴

