Ernesto Bamboo Chopping Board - Бамбукова обробна дошка
Матеріал - Натуральний бамбук
Функції - Двостороннє використання: одна сторона для нарізки, інша - для сервірування
Дизайн: - Декоративне лазерне гравірування
Додатково - Стійкість до вологи, довговічність, екологічний матеріал.
Розміри - 34 х 29 х 1,5 см
Виробник - Ernesto (Німеччина)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ernesto |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Бамбук |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ручка | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Германия |
| Нескользящее основание | Да |
Информация для заказа
- Цена: 520,12 ₴




