
Косметичка для подорожей (Екошкіра) - колір Чорний
360,20 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KE06637466
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка-косметичка призначена для зберігання чоловічої та жіночої косметики та аксесуарів, ідеально підходить як для повсякденного використання, так і для подорожей. Безумовну якість матеріалів і зручність використання роблять цю сумку ідеальним вибором для тих, хто цінує функціональність і стиль під час організації своєї косметики й аксесуарів.
Переваги:
- Виготовлена з міцної та стильної структурної екошкіри, що забезпечує їй елегантний зовнішній вигляд.
- Сумка обладнана зручною ручкою, яка забезпечує комфортне перенесення ваших речей.
- Усередині головного відділення є спеціальна кишеня із сітчастої тканини, яка допомагає організувати та розділити вашу косметику та аксесуари, зберігаючи їх у порядку та легко доступними.
- Завдяки великому об'єму сумки, у неї вдасться помістити піну для гоління, дезодорант, спрей, серветки, парфуми та все необхідне для догляду.
- Універсальний дизайн цієї чорної сумки-косметички підходить як чоловікам, так і жінкам, що робить її зажаданою серед широкої аудиторії.
Характеристики:
- Матеріал: шкірзамінник;
- Посилені шви;
- Якісна фурнітура;
- Колір - Чорний
- Розмір: 26см х 14см х 7,5см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Количество отделений | 2 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для мелочей |
Информация для заказа
- Цена: 360,20 ₴










