
Боксерські лапи для тренувань боксу та єдиноборств (Чорні) 2шт/комплект
421,30 ₴/пара
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LB16445565
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Матеріал: виготовлена з зносостійкої штучної шкіри, що забезпечує тривалий термін служби та стійкість до інтенсивних навантажень.
- Наповнювач: поролон, який ефективно поглинає удари та забезпечує комфорт під час використання. Особливості конструкції: оснащена анатомічною кишенею для кисті руки, що гарантує зручну посадку та комфорт під час тренувань.
- Фіксація: надійно фіксується на руці, запобігаючи ковзанню та забезпечуючи безпеку.
Розміри: Висота: 24 см Ширина: 18 см Товщина: 5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Лапа-перчатка |
| Материал | Искусственная кожа |
| Форма | Гнутая |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Толщина | 7 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 421,30 ₴/пара










