
Товщиномір цифровий лако-фарбового покриття (Білий) - HW300 Pro
604,20 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: HW05734444
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Товщиномір HW-300PRO із шаблонами для калібрування
Є надійним та точним інструментом для вимірювання товщини лакофарбового покриття авто та різних матеріалів. Він забезпечує високу точність вимірювання товщини з мінімальною похибкою завдяки своїй високоякісній конструкції та використанню передових технологій.
Допоможе визначити перекраси, шпаклівку, кузовний ремонт під час вибору авто.
Особливості та переваги продукту:
1) Проста та зручна робота, широке використання у виробництві, обробці металу, хімічній промисловості, товарній інспекції та лабораторіях.
2) Великий екран може відображати режим роботи, кількість показів та поточну потужність.
3)Необхідний інструмент для вимірювання товщини металевих покриттів та пластин з покриттям, з діапазоном вимірювання до 2000 ± 3 мкм (3% + 1 мкм).
4)Використання точних інтегрованих зондів та принципів електромагнітної індукції та ефекту вихрових струмів для автоматичного визначення характеристик.
5)Товщиномір використовується для вимірювання товщини гальванічного покриття та покриття на металевих поверхнях.
Параметри продукту:
- Модель - HW-300PRO
- Матеріал - ABS пластик
- Роздільна здатність - 0,01 мм/1 міл
- Діапазон виміру - 0-2000 мкм
- Точність виміру - ± (3%+1 мкм)
- Живлення - 2*1,5 В AAA (У комплект не входять)
- Робоча температура: -10°C~+50°C
- Колір - Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Icar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина | 122 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 22 мм |
| Работает с магнитными металлами | Да |
| Работает с немагнитными металлами | Да |
| Диапазон измерения | 2000 мкм |
| Датчик оповещения о низком заряде батареи | Нет |
| Питание | Батарейки |
- Цена: 604,20 ₴










