
Товщиномір цифровий лако-фарбового покриття (Чорний) - HW300 Max
503,60 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: HW05734442
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Цифровий товщиномір фарби HW300-MAX допоможе швидко та точно виміряти товщину магнітних і немагнітних покриттів. Прилад простий і може використовуватися для широкого спектра завдань.
Тестер високоточний, на дисплеї зображається основна інформація та є можливість вмикання підсвітки. Крім того, у пристрою зручний інтерфейс і невелика вага.
Особливості:
- має високу точність і може забезпечити точне вимірювання товщини матеріалу;
- автоматично визначає властивості підкладки;
- калібрування нуля та багатоточкове калібрування;
- протиковзна конструкція;
- висока швидкість вимірювання: товщиномір може забезпечити швидкий процес вимірювання, що дає змогу заощаджувати час;
- простота в експлуатації: має простий робочий інтерфейс і зручні функції;
- широкий діапазон застосування: може використовуватися у виробництві, металообробці, хімічній промисловості, товарному контролі та інших галузях, а також може стабільно працювати в лабораторіях, майстернях і просто неба.
- автоматичне вимкнення.
Характеристики:
- розмір - 8.5х4х3 см;
- матеріал - ABS пластик
- для магнітних і немагнітних покриттів;
- діапазон вимірювань - 0-2000UM;
- точність вимірювання ± (3% + 1UM);
- HD дисплей;
- підсвічування;
- робоча температура -10 °C ~ 50 °C;
- робота від 2 ААА батарейок 1.5V (не входять до комплекту).
Комплектація
- товщиномір;
- калібрувальна пластина (6 шт.);
- базова пластина;
- інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Icar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 30 мм |
| Работает с магнитными металлами | Да |
| Работает с немагнитными металлами | Да |
| Диапазон измерения | 1500 мкм |
| Датчик оповещения о низком заряде батареи | Нет |
| Питание | Батарейки |
Информация для заказа
- Цена: 503,60 ₴










