
Органайзер для кабелів/зарядок/навушників з перегородками - Блакитний
292,55 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SO03026362
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зберігайте ваші кабелі та електронні пристрої в порядку та безпеці з органайзером для зберігання кабелю та аксесуарів. Цей водонепроникний органайзер стане вашим незамінним помічником як вдома, так і під час подорожей. Завдяки портативному USB-зарядному пристрою ваші гаджети будуть завжди заряджені
Характеристики:
- Розмір продукту: 23,5х18х9,5 см
- Функція: Надійне зберігання кабелів та мобільних аксесуарів
- Застосування: Дім/Подорожі
- Матеріал: Тканина
- Колір - Блакитний
Ця стильна та функціональна сумка не лише забезпечить організоване зберігання вашого електронного обладнання, але й додасть елегантності вашому образу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для мелочей |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 16-20 |
| Ширина | 24 см |
| Глубина | 17 см |
| Высота | 9 см |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 292,55 ₴










