
Ремінь чорний для джинсів та брюк 125см/38мм (Шкірзамінник)
220,16 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RK16071866
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чоловічий поясний ремінь з шкірзамінника з класичної пряжкою для справжнього поціновувача - це не тільки відмінний подарунок для чоловіків, це також високоякісний аксесуар, який буде радувати свого власника довгий час! Підійде як до класичних брюк так і до всіх моделей джинсів.
- Довжина поясу - 120 см
- Розмір пряжки - 11x7,9 см
- Ширина пояса - 38 мм
- Матеріал - Шкірзамінник
- Колір - Чорний
- Матеріал пряжки - Сплав цинку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ремня | Джинсовый (casual) |
| Пол | Мужской |
| Размер мужских ремней | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Состояние | Новое |
| Материал пряжки | Металлическая |
| Размер ремня | 111-120 см |
Информация для заказа
- Цена: 220,16 ₴










