
Органайзер-трансформер автомобільний чорний (Розмір M) To130 - CarLife
1 216,70 ₴
- В наличии
- Код: OC05589987
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практична та зручна сумка-органайзер у багажнику допоможе автовласникові підтримувати багажник у порядку та захистити оббивку від пошкоджень та забруднень. Виготовлений із міцного та довговічного поліестеру зі спеціальними вставками, завдяки яким він чудово тримає форму та не деформується під вагою вмісту. Завдяки шару, що не промокається, виключається протікання вмісту органайзера назовні. Має два основних відділення, що дозволяє розмістити всередині всі необхідні речі. Для дрібних речей передбачені місткі кишені.
Розмір - 55х29х29
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Материал | Оксфорд |
| Количество отделений | 2 |
| Страна производитель | Шотландия |
| Производитель | CarLife |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 216,70 ₴




