Футляр призначений для зберігання і транспортування шурупокрута та супутнього приладдя. Має внутрішній окремий карман та ручку для переносу. Виготовлений на основі щільного пінно-пропіленового каркасу що збереже ваш інструмент.
Характеристики:
Розмір - 270 х 220 х70
Призначення - Для зберігання електроінструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hilda |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Материал | Ткань |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 0.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 321,96 ₴











