
Світлодіодний ручний ліхтар COB з сонячною панеллю з USB - BL-7701В
366,14 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FS08937489
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодний ручний ліхтар COB з сонячною панеллю з USB - BL-7701В
Багатофункціональний ліхтарик на сонячній батареї BL-7701В
Водонепроникний ліхтар стане незамінною річчю для любителів відпочинку на природі, автомобілістам, а також дачникам, які потребують альтернативного висвітлення в непередбаченій ситуації.
Пристрій має зручну ручку, може виконувати функцію зарядного пристрою. За допомогою перемикача можна регулювати один із чотирьох режимів роботи, що дуже зручно в тій чи іншій ситуації.
Переваги
- Яскраве світло
- Зручний
- Водонепроникний
- Підтримка USB заряджання
- 4 режими роботи
Характеристики
- Матеріал: ABSпластик
- Час роботи: 3-6 годин
- Акумулятор: вбудований акумулятор
- Країна виробник: Китай
Комплектація
- Ліхтар
- Кабель USB
- Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Световой поток | 350 лм |
| Дальность светового луча | 500 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Вес | 310 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 8 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 200 мм |
| Крепление | Крючок |
| Цветовая температура | 6500K |
Информация для заказа
- Цена: 366,14 ₴










