
Ручний ліхтар 5LED з зарядкою від USB та боковими Світлодіодами
284,42 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FP08937488
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар акумуляторний ручний, до 5 годин безперервної роботи.
Яскраве бічне світло, чудово освітлює приміщення, зручно що можна поставити.
Характеристики Ліхтаря пошуково-кемпінгового:
- Матеріал: АБС-пластик
- Розміри: 150x60 мм/5,9x2,4 В
- Кулька лампи: основний світильник світлодіодний/боковий світильник COB
- Люмен: 300 лм
- Діапазон: 500 м/1640 футів
- Тип батареї: Вбудований літієвий акумулятор 18650*1
- Ємність акумулятора: 1200 мА·год
- Режим заряджання: заряджання через USB
- Час заряджання: 2 години
- Час використання: 3-5 годин
- Лінзи: лінзи з глянсового скла
- Режими роботи: 4 (високий світильник, низький світильник, миготливий світильник, бічний світильник)
- Заряджання акумулятора від розетки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 300 лм |
| Дальность светового луча | 400 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Вес | 200 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 141 мм |
| Цветовая температура | 6500K |
Информация для заказа
- Цена: 284,42 ₴










