
Світлодіодний ручний ліхтар LED з зарядкою від USB
429,88 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FP08937487
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Потужний ручний світлодіодний ліхтар для кемпінгу акумуляторний ліхтар із зарядкою від usb Y-826
Ручний ліхтарик - невеликий і мобільний прилад, основною функцією якого є бути джерелом для індивідуального використання.
Світлодіодний ручний ліхтарик має компактні розміри та високу яскравість світіння. У приладі застосовуються потужні OSL світлодіоди.
Ліхтарик працює від вбудованого акумулятора ємністю 2000 мАг. Роз'єм для підзарядки розташований на корпусі ліхтарика. Поруч із роз'ємом розташований індикатор заряду.
Ліхтарик дає змогу спрямовувати промінь світла. Світлодіоди споживають енергію економно, ліхтарик довго не розряджається. Його можна використовувати для дому, риболовлі, полювання і вилазок на природу.
Особливості:
- Компактний.
- Потужні світлодіоди.
- Працює від вбудованого акумулятора.
- Комплектується зарядним пристроєм.
- Індикатор заряду.
Характеристики:
- Тип: Ручний.
- Матеріал: Пластик.
- Розмір: 25,5 х 8 см.
- Живлення: Акумулятор.
- Тип матриці: OSL LED.
- Світловий потік: 500 Лм.
- Спосіб зарядки: USB.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 800 лм |
| Дальность светового луча | 400 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Вес | 253 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 255 мм |
| Крепление | Ремешок |
| Цветовая температура | 6500K |
- Цена: 429,88 ₴










