
Компактний гаманець для карток/візиток з екошкіри Синій - Business Wallet
292,95 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MK14759613
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Вишуканий компактний гаманець для карток Business Wallet з екошкіри - ідеальне рішення для організації та зберігання ваших візиток і кредитних карток. Цей стильний гаманець виготовлений із високоякісної екошкіри, яка забезпечує міцність і елегантний зовнішній вигляд.
Гаманець компактного розміру, що дає змогу легко помістити його в кишеню або сумку. Усередині гаманця є 8 відділень для карток, де ви можете організувати та зберігати свої візитки, банківські картки та інші картки безпечно та зручно. Ви зможете зберігати свої візитки в окремому відділенні, щоб вони завжди були легкодоступними за потреби. Крім того, кейс захищає ваші карти від пошкоджень і зберігає їх в ідеальному стані.
Гамець додає нотку стильності й елегантності, а його міцна конструкція забезпечує довговічність і надійність. Цей вишуканий компактний гаманець для карток Business Wallet з екошкіри - чудовий вибір для ділових людей і всіх, хто цінує організований і стильний спосіб життя.
- Колір - Синій
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Вертикальное |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Синий |
| Застежка | Молния |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 9 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 70 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 292,95 ₴










