
Дорожній набір зрядних кабелів USB/Micro USB/For Apple
283,89 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DN13582921
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дорожній набір зрядних кабелів USB/Micro USB/For Apple
Набір стане в пригоді мандрівникам. Зручний та супер компактний набір зможе в любому місці зарядити ваш гаджет. Завдяки набору конекторів підійде до любого пристрою. В наборі є слоти для зберігання додаткових SIM карток, та для карток пам'яті. Корпус можна використовувати як підставку для телефона або невеликого планшенту.
Набір також комплектується штифтом для вилучення SIM карток
Комплектація:
- Коробка для зберігання
- Основний кабель Tape C
- Конектор USB
- Конектор Micro USB
- Конектор Apple
- Штифт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Длина | 200 мм |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Быстрая зарядка | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Вид | Зарядное устройство |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Мощность | 12 Вт |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Кабель USB |
Информация для заказа
- Цена: 283,89 ₴










