
Адаптер автомобільний з/у USB 3,6А з дисплеєм
168,11 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FU04734192
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Автозарядка в прикурювачі USB 2xPort 2,4 A Два порти USB дозволяють підключати 2 USB пристрої одночасно в машині для вашої зручності Призначений для заряджання IPad / iPhone / Ipod Touch / IPod Nano / Ipod Shuffle / IPod / Nokia / SAMSUNG / HTC / LG / ASUS / SONY ERICSSON / Blackberry / T. MOBILE / GPS Перехідник компактний і не займе багато місця у бардачку автомобіля. Але в певний момент може надати неоціненну послугу водієві або пасажирам. При підключенні адаптера до прикурювача світиться індикатор. Вхід: 12-24V DC Вихід: USB 1: 5.0V - 1000mA, USB 2: 5.0V - 2400mA. Оснащується дисплеєм з показаннями напруги в Вт (Колір підсвічування синій)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Номинальная сила тока | 3.6 А |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Состояние | Новое |
| Для устройств | Apple, Asus, Fly, Garmin, HP, HTC, Prestigio, Samsung, Sony |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Входное напряжение | 12 В |
| Производитель | Sony |
- Цена: 168,11 ₴










