
Дорожній чохол для взуття Темно-Синій - Travel Shoes
148,30 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: WT14359691
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дорожній чохол для взуття Темно-Синій - Travel Shoes
Travel Shoes - це функціональний та якісний чохол для вашого взуття. Він призначений для безпечного зберігання та захисту вашого взуття. У цій сумці можна зберігати та перевозити інші предмети першої необхідності.
Використовувати чохол для взуття можна для подорожей, занять спортом та просто підтримання речей у порядку у вашому гардеробі.
Чохол закривається на блискавку, всередині є додаткова сітчаста кишеня. Для зручності перенесення сумка має верхню ручку.
Характеристики: Дорожній чохол для взуття Travel Shoes
- Тип товару - Чохол
- НапівУнісекс
- Тип застібки - Блискавка
- Колір - Темно-синій
- Матеріал - Поліестер
- Зовнішні розміри - 30 х 21 х 11.5 см
- Вага - 0.07 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Travel |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 21 см |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 11.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Назначение | Для обуви |
Информация для заказа
- Цена: 148,30 ₴










