
Захисна термо накидка лобове на лобове скло Зима/Літо - Ultimate Speed
240,14 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: NU13789909
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Безшовна накидка від снігу, льоду та від сонця на лобове скло від німецького бренду Ultimate Speed.
Виготовлено із цільного міцного матеріалу з алюмінієвим покриттям та посиленим краєм.
Термостійкість від -50°C до +70°C.
Запобігає замерзанню взимку та накопиченню тепла влітку. Підходить для кожного стандартного автомобільного скла. Ідеальне покриття завдяки трапецієподібному вирізу. Не дряпає скло завдяки спіненому покриттю на зворотному боці.
Просте та надійне кріплення завдяки широким затискним стулкам.
Помістіть на вітрове скло алюмінієвою стороною назовні, використовуючи трапецієподібну форму для оптимального покриття. Потім розмістіть виступи між рамою автомобіля та дверима водія та переднього пасажира.
Розміри: довжина 118см/189см/145см; висота 99см.
Практично складається за допомогою 2 гумок.
Країна-виробник товару: Німеччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ULTIMATE SPEED |
| Страна производитель | Германия |
| Сезон | Демисезон |
| Материал | Комбинированный |
| Цвет | Серый |
| Длина | 1450 мм |
| Ширина | 1890 мм |
| Высота | 990 мм |
| Утепленный чехол | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 240,14 ₴





