
Органайзер для подорожей/документів (Розмір L) Рожевий - Dream Travel
514,32 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DR03026345
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер для подорожей/документів (Розмір L) Рожевий - Dream Travel
Надійний дорожній органайзер, з яким всі ваші документи, картки або візитки будуть в одному надійному місці і при необхідності, Ви завжди з легкістю зможете скористатися ними.
Опис товару:
- Органайзер для документів виготовлений з оксфордського типу плетіння, що надає тканині міцність і водонепроникність
- Закривається на блискавку
- Є дві зовнішні кишені, один з них закривається на блискавку
- Всередині є 3 кишені для паспорта
- 5 відділень для карток
- Прозора кишеня на блискавці
- Кишеня на блискавці для банкнот
- Тримач для ручки 2 відділення для sd-карт
- Характеристики: Матеріал: поліестер Колір - Рожевий Розміри: 25,5х18,5х2 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для мелочей |
| Материал | Хлопок |
| Количество отделений | 11-15 |
| Ширина | 25.5 см |
| Высота | 2 см |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 18.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 514,32 ₴










