
Контейнер полипропиленовий чорний з кришкою - 750мл
4,23 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: KP07104140
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Контейнер полипропиленовий чорний з кришкою - 750мл
Контейнер чорний поліпропіленовий ємністю 750мл. Чудово підходить для будь-яких готових других страв. Має надійну герметично закриваюoуюся кришку, що виключає протікання при доставці товару. Матеріал поліпропілен безпечний для гарячих продуктів і повторного розігріву в мікрохвильовій печі. Може використовуватися як для доставки, так і для продажу готового продукту з полиць супермаркетів. Можливе використання для напівфабрикатів з подальшим розігрівом, витримує температурні режими (-15 ° C / + 110 ° C). Також можна використовувати під запаювання (варіанти запайoіков, трейселеров можна подивитися в розділі обладнання), на автоматичних лініях, проводити пастеризацію і стерилізацію. Гладкі плоскі поверхні дозволяють розміщувати інформацію про вас і ваш продукт (етикетку, стікер, друк).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 750 мл |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для горячих напитков/еды |
Информация для заказа
- Цена: 4,23 ₴
- Минимальный заказ: 50 шт.


