
Ланч бокс/Сумка-холодильник 3,5л (Червоний) - Weekeight
294,08 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: WR06848578
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Ізотермічна сумка Weekeight 3.5 л з одним центральним відділенням, зовнішнім карманом, та одною секцією в середині з сіткою. Оснащена ручками по боках. Призначена для транспортування охолоджених або нагрітих продуктів.
Зовнішній шар - міцна, що не промокає сумочна тканина з пвх пропиткою.
Термоізоляція - шар екологічно чистої харчової поліетиленової піни, товщиною 6 + мм. Внутрішній матеріал - харчової ПЕТ з алюмінієвим напиленням дубльований тканиною для міцності (100% поліестер), що володіє теплоотражающей здатністю алюмінієвої фольги. Ремені і ручки з міцною ремінною стрічки (100% поліестер). Підтримка температури з використанням акумулятора - 6 годин.
Розмір - 24х14х17 (ШхГхВ)
| Размеры | |
|---|---|
| Ширина | 24 см |
| Высота | 14 см |
| Глубина | 17 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Объем | 3.5 л |
| Производитель | Weekend |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Красный |
| Тип | Термосумка |
- Цена: 294,08 ₴










