
Органайзер автомобільний (В багажник) Чорний/Чорна строчка (Розмір L)
1 540,94 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: OB05589968
Отправка с 26 мая 2026+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер автомобільний (В багажник) Чорний/Чорна строчка (Розмір L)
Три різновиди розмірів:
№1 - 30х30х34 см (ВхГхШ) (вага 1 кг)
№2 - 30х30х40 см (ВхГхШ) (вага 1,225 кг)
№3 - 30х30х54 см (ВхГхШ) (вага 1,760 кг)
Місткий, красивий і зручний органайзер з кришкою. Стінки і кришка кріпиться на липучках.
Всередині є одне основне відділення і перегородка розділяючи органайзер на дві частини з ущільненими стінками і дном
- Ручка для перенесення
- Корпус виробу виконаний з екошкіри, з декоративною строчкою.
Органайзер легко складається і не займає багато місця в складеному стані. Ви можете використовувати його для перевезення речей в машині або для пікніків. З таким стильним аксесуаром в вашому авто завжди буде порядок!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Материал | Искусственная кожа |
| Количество отделений | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 540,94 ₴










