
Кабель Cable USB For Micro USB 3A (1м) Gold/Золото - Uslion
95,72 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ZG13582917
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Кабель синхронізації Uslion - має новий стильний дизайн, виготовлений з алюмінієвого сплаву й обтягнутий PVC-покриттям та обплетенням. Покриття кабелю приємне на дотик і має підвищену зносостійкість. Це універсальний кабель, який підходить для синхронізації і заряджання пристроїв. Забезпечує можливість швидкого передавання даних, а також дає змогу заряджати будь-який сумісний пристрій через USB-порт. Підтримує швидке заряджання за технологією Quick Charge 3.0. Основною функціональною перевагою є швидке й безпечне передавання даних і заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Золотистый |
| Номинальная сила тока | 5 А |
| Мощность | 12 Вт |
| Тип | Кабель USB |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип разъема | micro-USB |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1000 мм |
- Цена: 95,72 ₴









