
Кабель Cable USB For Type-C 3A (1м) Blue/Синий - Uslion
132,85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ZB13582908
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кабель Cable USB For Type-C 3A (1м) Blue/Синий - Uslion
Нова модель кабелю Uslion з конектором Type-C стане прекрасною заміною "рідного" кабелю для заряджання. Підтримка сили струму до 3А включно та стандартна довжина 1 м дає змогу використовувати кабель PC-03 для заряджання будь-якої техніки, з використанням функції швидкого заряджання, чи то смартфон, планшет, чи то інший портативний девайс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 12 Вт |
| Тип | Кабель USB |
| Вид | Зарядное устройство |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1000 мм |
| Производитель | Uslion |
Информация для заказа
- Цена: 132,85 ₴









