Дорожній органайзер для косметики має основне відділення та сіткову кишеню на блискавці, гачок для підвішування. З лицьового боку кишеня на блискавці. Виготовлений зі щільного нейлону.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон із водовідштовхувальним покриттям;
- Посилені шви;
- Якісна фурнітура;
Розмір: 25см х 15см х 14см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Бирюзовый |
| Материал | Нейлон |
| Количество отделений | 4 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Нет |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для мелочей |
Информация для заказа
- Цена: 345,92 ₴











