
Косметичка дорожня - колір Чорний
345,92 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: KD06637455
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дорожній органайзер для косметики має основне відділення та сіткову кишеню на блискавці, гачок для підвішування. З лицьового боку кишеня на блискавці. Виконаний зі щільного нейлону.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон із водовідштовхувальним покриттям;
- Посилені шви;
- Якісна фурнітура;
Розмір: 25см х 15см х 14см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 4 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Нет |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Назначение | Для мелочей |
Информация для заказа
- Цена: 345,92 ₴










