
Щітка макловиця (Для ремонту) Чорний + Бежевий 150х70мм - Golwood
87,18 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GM11415282
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Властивості
- Широкий спектр застосування
- Підвищує швидкість проведення робіт
- Надійний матеріал
- Натуральний матеріал стійкий до агресивних речовин
Застосування:
Щітка-макловиця застосовується для нанесення фарб, лаків, ґрунтовок та клейових складів на великих поверхнях (стелях, стінах, підлогах). Макловиця дозволяє провести швидко та якісно малярські роботи.
Ворс макловиці виготовлений із синтетичної щетини, розщепленої на кінцях. Щетина надійно закріплена. Зручна ручка виготовлена із пластику, основа з дерева бук.
Характеристики:
- Розмір щітки - 150х70х17 мм.
- Колір - Чорний + Бежевий
- Матеріал щітки - Пластик
- Матеріал колодки - Дерево (Бук)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Щетка |
| Назначение | Универсальное |
| Тип ручки | цельная |
| Длина ручки | 12 см |
| Материал рабочей части | Пластик |
| Ширина рабочей части | 4.5 см |
| Глубина рабочей части | 3 см |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Goowood |
| Страна производитель | Украина |
| Основные атрибуты | |
| Тип малярной кисти | Макловица |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Материал ворса | Искусственная щетина |
| Материал ручки | пластмасса |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 87,18 ₴





