
LED лампа заднього ходу - цоколь BA15S
92,74 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LZ05185336
+380 (67) 919-66-05
Viber- +380 (63) 966-00-85Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LED лампа заднього ходу - цоколь BA15S
Характеристики світлодіодної лампи заднього ходу
- Світлодіодний Тип: 5050
- Кількість світлодіодів: 18 smd
- Робоча потужність: 3 Вт
- Світловий потік: 360лм
- Низьке енергоспоживання
- Тривала тривалість роботи до 50 000 годин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В |
| Диаметр линзы | 20 мм |
| Тип запчасти | Аналог |
| Световой поток | 360 лм |
| Цоколь | P21W |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | BA15S |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 92,74 ₴







