
LED лампа заднього ходу - Цоколь BA15S P21W
182,65 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LZ05185334
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Характеристики світлодіодної лампи сигналу заднього ходу
- LED SMD 3014 Світлодіодна лампа, маленький розмір та висока яскравість;
- Новий матеріал FPC друкована монтажна плата м'яка та гнучка, схема інтегрована. (Корпус лампи має захисну скляну кришку)
- Неполярне широке джерело напруги постійного струму дизайн: світлодіодний автомобільний сигнал повороту може працювати в маленькому автомобілі (AC12V-24);
- Дизайн In-situ: вилка та світло без зміни ланцюга;
- Алюмінієві деталі активно розсіюються, ефект розсіювання тепла швидкий;
- Менше паяльних сполук для покращення якості продукції;
Примітка:
Ця модель лампи не викликає помилку, (на деякі моделі потрібно уточнювати в сервісному центрі або у досвідчених електриків).
Ця модель призначена лише для сигналу заднього ходу, якщо необхідно встановити 4 шт, деякі моделі автомобілів можуть бити помилку. Тоді знадобиться трансформатор/резистор вирішити проблему, 4 шт. лампи потрібні 1 пара резисторів 25 Вт.
Це світло може використовуватися тільки для ламп заднього ходу, поворотників, гальмівних, габаритних вогнів. Не може використовуватися як фари, протитуманні фари, денні ходові вогні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Функциональное назначение | Передние габаритные огни, Задние габаритные огни |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цвет свечения | Белый |
| Диаметр линзы | 20 мм |
| Цоколь | P21W |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | BA15S |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 182,65 ₴










