
Губка кухонна для миття посуду Мега 3шт/уп - Vivat
11,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VM61500855
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Компанія "Vivat" представлена на українському ринку з 2012 року. За шість років роботи товари торгової марки користуються попитом як для догляду за будинком, так і в комерційній сфері.
Кухонні губки Vivat забезпечують якісне прибирання та догляд за поверхностямі.Іспользуется спільно з миючими засобами або без них. Мають різноманітну колірну гамму. Висока щільність поролону сприяють тривалому використанню губки. Шорсткий шар губки (фібра) сприяє жорсткого впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 27 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
- Ціна: 11,28 ₴


