
Ланч бокс/Термосумка розмір М (Джинс) - MoonBiffy
414,31 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MB06848585
- +380 (63) 966-00-85Менеджер
Термосумка - ідеальний варіант для пікніка. Внутрішній фольгований термоізоляційний шар зберігає температуру та свіжість продуктів. Міцний вологостійкий матеріал запобігає намоканню в дощову погоду та протіканню рідких продуктів при транспортуванні.
Термосумка виконана з полотна, а матеріал підкладки – алюмінієва фольга. Цей матеріал зберігає температуру, водонепроникний і міцний, а також він безпечний та екологічний, внутрішню обшивку легко чистити.
Кришка термобоксу закривається на блискавку. Глибока накладна передня кишеня. Переносити сумку можна за зручні ручки.
Дана модель представлена у розмірі: 26х17х18 см.
Переваги:
- Термосумка легко складається і не займає багато місця у складеному вигляді.
- Завдяки якісним матеріалам та використання термоізолону - сама по собі термосумка може зберігати тепло або холод протягом деякого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weekend |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 5 л |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 18 см |
- Ціна: 414,31 ₴










